Materia, sprzedaż, kreowanie, a świat energii i Ducha

Materia, a świat energi i DUCHA

Od ponad 20 lat pracuję z ludźmi.
Uczę się i uczę innych, a w zasadzie towarzyszę im w ich drodze.
Od kilku ostatnich lat mój sposób postrzegania źycia i działania nieco się zmienił. i nie wiem czy słowo „nieco” jest odpowiednim słowem.
Żyjemy w świecie materialnym a otacza nas energia z której też się składamy.
Świat w którym żyjemy dostarczył nam wiele wiedzy i informacji i nie wszystko z tego jest prawdą. Prawdziwa wiedza jest nieco odsunięta od oficjalnych i łatwo dostępnych źródeł. Czasami zdobycie tej wiedzy wymaga wysiłku.
Ja tego kierunku działania podjąłem się jakiś czas temu. Nadal odkrywam siebie i to co nas otacza. Popełniam wiele błędów i się na nich uczę, a czasami dostaję jeszcze mocniejsze lekcje.
W ostatni weekend byłem na wielkim międzynarodowym evencie jako uczestnik. I serce me raduje się nadal jak widziałem jak wszyscy uczestnicy mają chęć do zmian w swoim życiu. To bardzo piękne uczucie móc w tym uczestniczyć i zanurzać się w energii transformacji.
Każdy z nas chce lub potrzebuje coś zmienić. Pojawia się w nas głoś lub odczucie …..
Rozum często mówi o tym co może być trudne, niemożliwe….
jego rolą jest Twoje bezpieczeństwo i wykonuje swoją robotę zawsze na 100 %. Kłopot jest w tym, ze ty nie jesteś nim. Ty jesteś dowódcą, który ma i może używać rozumu. Tylko skąd wziąć siłę i świadomość co się teraz w Tobie dzieje i kto chce zarządzać a do tego jeszcze z jakiego powodu.

Temat jest prosty jak masz wiele spraw i programów w sobie przepracowanych. Masz większą świadomość siebie i posiadasz otwartość na dalszy rozwój.

Przy progu każdej zmiany i decyzji o nowych sposobach działania lub myślenia pojawiają się zawsze emocje, nawet jak je skrywasz to one i tak są a nawet mocniej próbują wydostać się z Ciebie zabierając Twoją energie i MOC. Pewnie znasz to o czym teraz piszę.
Jak zaopiekować się sobą w takich sytuacjach ? Jak zadbać o swoją energię i wewnętrzną moc ?
Bez tej mocy jesteś słabszy w swoim oddziaływaniu z innymi, a potrzebujesz więcej prądu aby zapalać innych i rozświetlać drogę.
Oprócz działań, umiejętności i wiedzy , potrzebujesz umiejętności materializowania tego co chcesz.
Materializowanie nie nie jest żadną magią, jest świadomością i umiejętnością, którą i tak już posiadasz od zawsze.
Wszystko w czym teraz jesteś , sam sobie wykreowałeś. Mimo protestu w tej chili Twojego mózgu, tak jest. To świadczy, ze masz MOC kreacji, a jeśli efekt Ci sie nie podoba to znaczy, ze potrzebujesz się tego nauczyć świadomie z nadawaniem odpowiedniego kierunku.

Poszukuj jak to możesz sobie przypomnieć, eksperymentuj, wyciągaj wnioski, poszukuj ludzi, którzy robią to świadomie. działaj i materializuj.

To jest jak z przypominaniem sobie jady na rowerze, na którym dawno nie jeździłeś
Nie potrzebujesz do tego instruktora, a jeśli potrzebujesz przypominacza, to znajdziesz lub sam go przyciągniesz….posłuchaj swojego serca i ruszaj w drogę . Dla siebie, po Siebie, ze Sobą
Rozświetlaj wszystko wokół Sobie