University Sales

Roczny cykl spotkań dwu/trzy dniowych.

Zjazdy będą odbywały się w 4 regionach w Polsce – Warszawa, Gdańsk, Katowice, Wrocław.

Główne moduły spotkań:

  • Klucze dostępu do decyzyjności klienta – warsztat, na którym nauczysz się rozpoznawać i zarządzać motywacją rozmówcy. Będzie Ci łatwiej składać propozycje i zwiększyć sprzedaż.
  • Przekonuj nie przekonując. Nie sprzedawaj już więcej, powoduj chęć zakupu klienta – warsztat, na którym nauczysz się prowokować klienta do chęci zakupu Twojej usługi lub produktu bez konieczności naciskania.
  • Jak zamieniać opór w chęć współpracy - warsztat, na którym nauczysz się radzić sobie z sytuacjami, w których klient ma obiekcje lub żądania. Nauczysz się radzić z emocjami swoimi i klienta w sytuacji napiętej lub niekomfortowej dla Cienie lub klienta
  • Zamykanie sprzedaży bez zamykania. Elementy negocjacji – warsztat, na którym nauczysz się sprawnie i skutecznie domykać więcej spotkań handlowych niż do tej pory bez konieczności obniżania ceny. Dowiesz się także, co robić i w jaki sposób prowadzić rozmowę, aby niska cena nie była jedynym warunkiem zakupu u Ciebie.
  • Skuteczne prezentacje handlowe połączone z elementami wystąpień przed większym audytorium – warsztat, na którym nauczysz się jak przygotowywać swoje prezentacje w PowerPoint, tak aby były one elementem zwiększającym Twoją sprzedaż, a nie tylko elementem informacyjnym. Zwiększysz zainteresowanie swoich rozmówców. Po warsztatach będziesz też skutecznie wywierał wpływ na dobre decyzje klientów umiejętnie zarządzając przestrzenią na sali, na której prowadzisz prezentacje.
Terminy najbliższych spotkań obserwuj w aktualnościach lub prześlij zapytanie.

Zapisz się do mojego newslettera i otrzymaj darmowy poradnik!

Zapisz się do mojego newslettera i otrzymaj darmowy poradnik!

Zapisz się do mojego newslettera i otrzymaj darmowy poradnik!