University Sales management

Roczny cykl spotkań dwu/trzy dniowych dla kadry zarządzające sprzedażą.

Zjazdy będą odbywały się w 5 regionach w Polsce: Warszawa, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Poznań.

Główne moduły spotkań:

  • Planowanie, delegowanie rozliczanie - warsztat na którym się nauczysz się jak rozmawiać z członkami Twojego zespołu sprzedażowego, aby chętnie i z zaangażowaniem zwiększali swoja aktywność, brali odpowiedzialność za wspólnie ustalone kroki i oczekiwane rezultaty i z lekkością osiągali 100% założeń.
  • Motywowanie, uczenie, i rozwijanie zespołu - warsztat, na którym poznasz i nauczysz się nowoczesnych i skutecznych sposobów oraz metod oddziaływania na działania, zachowania, umiejętności i przekonania swoich handlowców.
  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym w zmieniający się otoczeniu biznesowym - warsztat, na którym nauczysz się prowadzić swój zespół i zarządzać nim w sytuacjach trudnych, w których napotykasz na opór osób współpracujących. Nauczysz się zarządzać emocjami swoimi i członków zespołu i osiągać w tych warunkach cele i zaangażowanie.
  • Prowadzenie skutecznych rozmów indywidualnych i spotkań całego zespołu z elementami skutecznej motywacji - warsztat, po którym będziesz umiał jeszcze skuteczniej prowadzić rozmowy, po których współpracujące osoby chętniej będą realizować ustalone zadania i zwiększa się wyniki sprzedażowe.
  • Zarządzanie konfliktem - warsztat, na którym nauczysz się doprowadzać do porozumienia i nakierowywać osoby, z którymi prowadzisz rozmowy na warunki współpracy i zaangażowania.
  • Przekonywanie - warsztat, na którym nauczysz się jak skutecznie przekonywać i osiągać cel bez wysiłku.
Terminy najbliższych warsztatów obserwuj w aktualnościach lub prześlij zapytanie.

Zapisz się do mojego newslettera i otrzymaj darmowy poradnik!

Zapisz się do mojego newslettera i otrzymaj darmowy poradnik!

Zapisz się do mojego newslettera i otrzymaj darmowy poradnik!